
419 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016663B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.05800 |
| Висота 1 [мм] | 12 |
| Висота 2 [мм] | 19,5 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 45 |
| Висота паковання | 25 |
| Довжина паковання | 105 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 72 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900378073 |
| Ширина паковання | 105 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |