
2 260 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 30006451 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 209 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобіль із ліво-/ правостороннім розташуванням керма | для лівобічного розташування керма |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.87500 |
| Висота паковання | 550 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Код двігуна | 156A4.000 |
| Код товару | 64131131679 |
| Номер двигуна до | 1557182 |
| Розмір решітки | 180 - 209 - 26 |
| Рік виробництва після | 03/1986 |
| Ширина паковання | 650 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |