
1 559 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20018431B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Версія | Clutch Guide Tube |
| Вага (кг) | 0.36590 |
| Висота 1 [мм] | 60 |
| Висота 2 [мм] | 84,2 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 26 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 100 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з ущільнювальним кільцем вала |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900379998 |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |