
3 404 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90809 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 87 мм |
| Довжина ядра радіатора | 161 мм |
| Ширина ядра радіатора | 113 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, New Beetle, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.80000 |
| Висота паковання | 110 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131273036 |
| Ширина паковання | 110 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |