
3 012 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 24782 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 1,265 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 190 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з кульковим підшипником |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6422831470 |
| Ширина паковання | 215 |
| код УКТЗЕД | 8483200000 |
| потрібна кількість | 1 |