
1 573 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 43003631 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 58 мм |
| Ширина ядра радіатора | 139 мм |
| Глибина ядра радіатора | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Megane, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.38500 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69131207186 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 200 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |