
484 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15011251B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 11.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 66.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 47.6 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Granada |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота 1 [мм] | 11,1 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 47,6 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 70 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 66,7 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900377794 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Матеріал | MVG (кремнийорганічний каучук) |
| Сторона установки | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |