
421 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 103298 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Alhambra, Altea, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0.03000 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 130 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101249924 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |