
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20036356B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 15.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 131 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.16000 |
| Висота 1 [мм] | 16 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 85 |
| Висота паковання | 5 |
| Довжина паковання | 170 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | З фланцем |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 152 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 131 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101050220 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8484200000 |