
1 624 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 43003611 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 95 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Глибина ядра радіатора | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота паковання | 110 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272876 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 130 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |