
3 496 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 37013684 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Ширина ядра радіатора | 71 мм |
| Глибина ядра радіатора | 29 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Astra, 159, Zafira, Croma, Mokka, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 1.68000 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 340 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131281442 |
| Ширина паковання | 160 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |