
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1800LS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Внутрішній діаметр | 73 мм |
| Висота | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.06000 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 370 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001181 |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |