
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C220331 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 214 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Smart, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Fortwo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (кг) | 0.20500 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 220 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001363211 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 150 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |