
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX4264 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Висота | 42 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Eclipse Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.38500 |
| Висота паковання | 45 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101270983 |
| Ширина паковання | 310 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |