
619 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01034861B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота 1 [мм] | 10,2 |
| Висота 2 [мм] | 15,2 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 60,4 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 70 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 80 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 86 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375811 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |