
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20030144B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 15.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 133.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота 1 [мм] | 15,5 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 93 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 170 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | З фланцем |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 133,5 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 155 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900380081 |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |