
412 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A120381 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, Kuga, Expert, 407, Focus, 508, S-Max, Mondeo, Scudo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.15100 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101145053 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Рік виробництва до | 12/1992 |
| Рік виробництва після | 09/1987 |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 8421999000 |