
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADV182206 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Roomster, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,33 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 69001140192 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 380 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |