
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADM52246 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,260 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 175 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 63001139959 |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |