
2 614 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 30003555 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 142 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Viano, Vito, C-Class, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.75400 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код двігуна | EP |
| Код товару | 46131272829 |
| Підігрівання/охолодження | для автомобілів з оливним радіатором |
| Розмір решітки | 140 - 80 - 46 |
| Ширина паковання | 210 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |