
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2005510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Внутрішній діаметр | 195.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Honda, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Pony, Accord, Cordia, Voyager, Pony / Excel, Colt, Tredia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.40000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 260 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900452744 |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |