
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1457433607 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282.5 мм |
| Ширина | 170.5 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | BOSCH |
| Вага (кг) | 0.38600 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 315 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6411148 |
| Ширина паковання | 185 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |