
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1568 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 79.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.28000 |
| Висота 1 [мм] | 79,5 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6911152 |
| Найбільша довжина [мм] | 207 |
| Ширина паковання | 180 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |