
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036447B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Mondeo, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.08000 |
| Висота 1 [мм] | 14 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Висота паковання | 25 |
| Довжина паковання | 105 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | З фланцем |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375938 |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Сторона установки | передня сторона |
| Ширина паковання | 105 |
| код УКТЗЕД | 8484200000 |