
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1518 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 371 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 33.5 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Outback, Impreza, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.36000 |
| Висота 1 [мм] | 33,5 |
| Висота паковання | 30 |
| Довжина паковання | 170 |
| Довжина 1 [мм] | 371 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611120 |
| Найбільша довжина [мм] | 371 |
| Ширина 1 [мм] | 168 |
| Ширина паковання | 370 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |