
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2001145 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 80 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900665828 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |