
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2002291 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 281 мм |
| Зовнішній діаметр | 145 мм |
| Внутрішній діаметр | 85.3 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | HiAce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.82000 |
| Висота паковання | 150 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900436831 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |