
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC42233 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 343 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | Carisma, V40, S40, Space Star |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,340 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 65001140453 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 375 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |