
1 091 ₴
927,35 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986460989 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 110.1 мм |
| Висота | 67.5 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 480, 440, 460 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | BOSCH |
| Вага (кг) | 1.18000 |
| Виконання осі | Lucas-Girling |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 80 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900266354 |
| Рік виробництва до | 08/1996 |
| Рік виробництва після | 12/1995 |
| Товщина (мм) | 16,2 |
| Ширина паковання | 110 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |