
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Donaldson |
| Код запчастини | P777551 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 471 мм |
| Внутрішній діаметр | 139 мм |
| Зовнішній діаметр | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DONALDSON |
| Вага (кг) | 0.94500 |
| Висота паковання | 520 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 20101349531 |
| Ширина паковання | 160 |
| код УКТЗЕД | 8421999000 |