
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100688P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 65 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | CHAMPION |
| Вага (кг) | 0.57000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 340 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4611902107 |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |