
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 3007700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 364 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | UFI |
| Вага (кг) | 0.41000 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 370 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101287789 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |