
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1185L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 221 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.43000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610977405 |
| Ширина паковання | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |