
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C3217002 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 524 мм |
| Внутрішній діаметр | 177 мм |
| Зовнішній діаметр | 313 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (кг) | 4.90000 |
| Висота паковання | 630 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101293061 |
| Ширина паковання | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| No артикула рекомендованого прил | CF 18 190/2 |