
3 054 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 30926 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,401 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 110 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з кульковим підшипником |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46291035207 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Товщина (мм) | 100 |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 8483200000 |
| потрібна кількість | 1 |