
3 308 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKM03656 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 44.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 53.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 3, C-Max, Transit Connect, C30, Kuga, Transit Courier, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, Focus, S-Max, V40, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | SKF |
| Вага (кг) | 0.45000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 70 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101253255 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 8483508000 |