
3 254 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90919 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 118 мм |
| Ширина ядра радіатора | 193 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Sorento, Carnival, Tucson, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.90500 |
| Висота паковання | 130 |
| Довжина паковання | 240 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131333066 |
| Ширина паковання | 160 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |