
2 924 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90842 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 82 мм |
| Довжина ядра радіатора | 138 мм |
| Ширина ядра радіатора | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131319020 |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |