
3 483 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90701 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 83 мм |
| Довжина ядра радіатора | 127 мм |
| Ширина ядра радіатора | 99 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 306, 206, Xsara, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 1.55000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001333770 |
| Ширина паковання | 120 |
| для номера OE | 1103.G6 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |