
3 031 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | OAP7208 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 55.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 42.7 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Gates |
| Вага (кг) | 0.60000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 70 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 46101219028 |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 8483508000 |