
848 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20029115B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Suzuki, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, C1, 307, 308, 107, Jumpy, Xsara, C-Max, Grand C4 Spacetourer, Transit Connect, C2, C3, C4, C5, Partner, C30, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Xsara Picasso, C-Elysee, 508, S40, V70, V50, 1007, Mondeo, S80, Scudo, Berlingo, Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.02000 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 27 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 100 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 47 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900380057 |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 8484200000 |