
481 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01020045B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.03000 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 43 |
| Висота паковання | 13 |
| Довжина паковання | 72 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610150007 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона установки | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 75 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |