
450 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 466042 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda, Mercedes-Benz, Jeep, Maybach, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, 124, Sprinter, Grand Cherokee, SL, Crossfire, CLC-Class, SLR, RDX, G-Class, Integra, Accord, Civic, S2000, S-Class, Odyssey, Viano, CR-V, FR-V, Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 60 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46103209 |
| Конструкція радіального ущільне | AW/B |
| Сторона установки | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 60 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |