
474 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510042B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Citroen, BMW |
| Сумісність з моделлю | Xantia, X5, 3, ZX, Xsara, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.04000 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 40 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 60 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 52 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900377842 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Ширина паковання | 60 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |