
1 037 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20018430B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Версія | Clutch Guide Tube |
| Вага (кг) | 0.11000 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 26 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 65 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з ущільнювальним кільцем вала |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 43 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 64 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610150129 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Товщина (мм) | 72,2 |
| Ширина паковання | 85 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |