
2 086 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712152110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | INA |
| Вага (кг) | 0,573 |
| Висота паковання | 75 |
| Довжина паковання | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6400675737 |
| Номер ходової частини від | A379347 |
| Ширина паковання | 110 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |