
1 990 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712135210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 68.01 мм |
| Ширина | 21.55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | INA |
| Вага (кг) | 0.28600 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 26 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 65 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68.01 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900675736 |
| Підшипники, ущільнювачі | Подшипники |
| Ширина [мм] | 21.55 |
| Ширина паковання | 65 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |