
4 831 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 85154 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 387 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 4.20000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 180 |
| Довжина паковання | 500 |
| Діаметр [мм] | 390 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6913559504 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Негабарит | Негабарит |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів без кондиціонера |
| Ширина паковання | 800 |
| код УКТЗЕД | 8414592598 |