
539 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12017215B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.03400 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 34 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 70 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 60 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900377509 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |