
1 152 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 447472 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.1 мм |
| Товщина після затягування | 1.1 мм |
| Проекція поршня від | 0.39 мм |
| Проекція поршня до | 0.49 мм |
| Діаметр | 79 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Виступ поршня [мм] від | 0,39 |
| Виступ поршня до [мм] | 0,49 |
| Висота паковання | 3 |
| Довжина паковання | 185 |
| Діаметр [мм] | 79 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900219051 |
| Кількість виточок/отворів | 1 |
| Монтажна товщина [мм] | 1,1 |
| Ширина паковання | 355 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |